» Poradna » Ostatní

Nákup nové televize

Zdravím...Potřeboval bych poradit. Zamýšlím kupovat nový televizor. Rozhoduji se mezi Samsung UE55JU7002 a LG 60UF857. Samsung poskytuje o něco lepší obraz a softwarově je bohatší. Nevýhoda je však, že spouštění videii a práce na internetu dost trvá. LG poskytuje lepší zvuk, je o něco větší a internet se tolik neseká.

Odpovědi na otázku

né že bych chtěl jakkoliv snižovat kvality zdejšího osazenstva a už vůbec tě odsud nechci vyhánět, ale u takto specifického dotazu bych ti přece jen doporučil fórum na TVfreak kde si myslim že dostaneš fundovanější odpovědi ale když budeš mít jakejkoliv problém s počítačem, tak rozhodně zamiř sem

Tohle je tak specifikovanej dotaz že by si na něj dostal odpověď v každým papírnictví. Na TVFreaku testujou jednu televizi za tři roky a ještě hůř než by svedla cvičená opice s banánem v jedný tlapě.

http://i.lidovky.cz/pes/16/032/pnesd/WAG61dc3... Kdysi se na mne obrátil jeden kolega z kanclu, abych mu poradil, jaký televizor si má koupit. Tak jsem prostudoval prospekty, něco jsem mu poradil, dopadlo to tak, že s manželkou přišli do elektry, manželka se rozhlédla a rozhodla: „Tak TUHLE si koupíme“.

Tvoje povrchní otázka svědčí o tom že si se nemusel vůbec ptát.

No hlavně si ohlídej, aby televizor uměl DVBT-2 a hlavně kodek HEVC (h.265). Stále ještě jsou v prodeji televizory, které umí jen DVBT nebo i DVBT-2 ovšem s kodekem h.264 nebo MPEG-2.

Slyším často, že je to zbytečné. Je pravda, že 4K dneska moc nevyužiji. Ale 3D, stáhl jsem si všechny 3D filmy, které na netu lze stáhnout. A filmy taktéž od 10 - 40 GB. Je to drahé, ale není to zbytečné, detaily jdou opravdu vidět a pohyby jsou živější.

Dobrý den. Sleduji TV pomocí pozemního vysílání, /pomocí vlastní antény-/Potřebuji poradit, který televizor do rozměru uhlopříčky 1,1m umí jeden pořadnahrávat a na na jiný pořad se mohu dívat. Existuje na našem trhu taková televize?Dosud to mohu dělat pomocí Digitálního terestriálního přijímačeX-SITEXS-DVBT-35HDD ve spojení s televizorem Sharp . Prosím o sdělení jak tomám řešit po zakoupení nového televizoru, případně jaký televizor si mámzakoupit. Děkuji za odpověď. S pozdravem Vilém.