Nákup notebooku v USA

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně koupě notebooku HP Pavilion dv6-6b80ec Dark Umber (www.alza.cz ... Jedu do USA, tak bych si ho chtěl koupit tam (je to výhodnější). Nebudu mít problém, např. že tam není Windows česky, apod.? Jaké jsou rozdíly, když si ho koupím v ČR nebo v USA?

Děkuji za všchny odpovědi

Odpovědi na otázku

Rozdíly žádné, jen použiješ jiný kabel s naší vidlicí / adaptér. Hlavně ho neukazuj na letišti, nebo ti ho proclí. A pokud to bude W, kde lze měnit jazyk tak taky ne. Jinak, když jezdíš do USA, tak doufám nemáš problémy s ENG, tak si necháš tuto verzi. No a budeš mít asi jen 3, nebo 9 měsíční Ami záruku, ale tady v Evropě ti to stejně může být jedno. Tak pěkné nakupování.

Clo se neplatí. Ale hrozí mu doplacení DPH. Případně mastná pokuta, pokud se to pokusí dovézt bez doplacení a přijdou mu na to.

Promiň, nějakou tu sklenku, jsem už měl.

Taky budeš muset psát češtinu po paměti, nebo si pořídit české přelepky klávesnice.

Tenhle notebook v USA zaručeně neseženeš.

Vždyť to říkám. Rozdílná konfigurace.

S kratkou zarukou a nemoznosti reklamovat mimo USA pocitate?

Hlavne si vyber nejaky notebook s mezinarodni zarukou a moznosti rozsireni zaruky ze standardniho 1 roku v USA na treba 3 roky NBD

Je to HP, zasloužil by jste profackat

- pochybuji že nabídka je úplně stejná v ČR jako v USA ( např jiná síťovka, velikost paměti , disku )

- v USA nemají stejné záruční podmínky jako v EU ( dalo by se říct skoro žádné)

- v USA se používá jiné napájení . Oni nemají většinou 220V v zásuvce

- do některý předinstalovaných Win nedoinstalujete české MUI

- výhodné to je i po tom co připočtete naše DPH a je Vám napočítáno clo?

Dell to ale má celosvětový