» Poradna » Ostatní

Nákup na PlayStation.Store - sleva

Ahoj. Koupil jsem si PlayStation 4 Pro a na svém stolním počítači jsem si zaregistroval ten jejich obchod na hry.Mám tedy účet a mám tam i nastavenou platební metodu PayPal.Pokusil jsem se uskutečnit svůj první nákup závodní hry NFS - Heat za necelé čtyři stovky.Je tam nějaká sleva až 80 procent.Hodím to do košíku a chce to po mně nějaký Discont kód.Tak a teď nevím kde to jako vezmu ...... Takže koukám že to asi bude trochu jinak, že?Kdo mi s tím trochu poradí. Díky.https://ibb.co/6W5zB50

Odpovědi na otázku

Není do Discont, ale Discount A pokud tam je sleva, tak ho nepotřebuješ, prostě tam nevyplňuj nic.

Super.Jde to a už jsem nakoupil.Nejde to v Chrome kde mi to asi kolabuje s Add Blockem.Vyzkoušel jsem to v Edge a ono to šlo.Děkuji.Hezký den.