» Poradna » Web a internet

Nákup na dx.com

Zdravím..objednal som si z DX.com sučiastky na robotiku. Dnes mi prišiel mail:vaša objednávka je čiastočne odoslaná. Chcem sa spýtať:príde mi to po kúskoch alebo v jednej krabici? ďakujem za odpoveď.

Odpovědi na otázku

Co se optat u prodejce?

predajcovia sú piati..ide mi o to aby to neprišlo po kúskoch každé v iný deň,keďže som časovo vyťažený

na poste ti to podrzia tusim 18 dni, tak si to tam nechaj nakopit a potom to chod vyzdvihnut. Kolko mas rokov, alebo si taky lenivy, ze za teba musi rozmyslat niekto druhy?

Si to nemáš tak blbě objednávat ;)

mno a bylo to víc objednaných položek? Pokud ano, je možné, že některé položky odeslali dřív a další teprv čekají.

On navíc píše o 5 prodejcích. Ti mohou být každý z jiného konce Číny, takže by to stejně asi těžko balili do jedné krabice.