Nakup lcd v alze

Ahoj chtel bych se zeptat jake mate zkusenosti s nakupem lcd v tehle firme. a sice jestli bez nejakejch reci umozni prohlidnout pripadne vyzkouset lcd test. v patek jsem si psal s nejakym typem z jejich podpory a rikal ze bez problemu, ale prave ze moje prechozi zkusenosti a "ochota" tech panu me docela desi...pac vyhodit 25 koliku za lcd s vadnejma pixelama, na ktery mi reknou ze je to v norme bych se asi ......
popripade jake mate zkusenosti s czechcomputerem....diky moc

Odpovědi na otázku

Zákazník jsi TY a na bezvadné zboží máš právo,takže si to otestuj na místě.Pokud budou kroutit hubou,suše oznam odchod ke konkurenci.Oni jsou závislí na tvé koupi,jestli přežijí,ty přežiješ i bez nich.