Nakup komponentu

Dobrý den, ma někdo skušenosti s kupovaní grafických karet z číny? Nasel jsem na strance alibaba jednoho cloveka co to prodava tak jsem mu poslal email a on poslal v pdf katalog. Mel tam napriklad gtx titan Z za 100 dolaru. Kdyz jsem se koukal mel dobry hodnoceni.P.S. pisu z mobilu tak se omlouvam za pripadne chyby. Dekuji za vase odpovedi.

Odpovědi na otázku

Myslíš toho Pákistánce?a) Pokud ji zaplatíš a opravdu ti ta karta dorazí funkční, tak je to pravděpodobně prostředník al Kajdy a slouží jako pračka na peníze. Čistě hypoteticky by ses mohl dostat do potíží, pokud někdy poletíš do USA.b) je to fake nebo maketac) je to chyba ceníku, zaplatíš, bude se omlouvat a kroutit a po urgování vrátí peníze

Aby bylo jasno: Yasir Mughal Verified Supplier - KNIGHT INDUSTRY Pakistan Payment Terms: T/T,Western Union,MoneyGramhttp://www.alibaba.com/product-detail/EVGA-EVGA-... Andre Djaloyan M.electronics Saudi ArabiaPayment Terms: D/A,T/T,Western Union,MoneyGramhttp://www.alibaba.com/product-detail/EVGA-EVGA-... To rozhodně nejsou Číňani.