» Poradna » Ostatní

Nakolik je spolehlivé vidět aktivitu na whatsapp?

Ahoj, neví prosím někdo, nakolik % se dá spolehnout, že aktivita na aplikaci whats ukazuje vždy pravdu? (Messenger v tomto často nefunguje, to už vím z jiných diskuzí). Vím bezpečně, že jsem tam třeba v určitou hodinu vůbec nebyla, nepsala jsem nikomu, ale bylo mi řečeno, že jsem tam aktivní. Aplikaci používám na telefonu i počítači, může to nějak souviset? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ano, řekl bych, že na whatsappu to funguje dobře. Aspoň ta indikace odeslání, doručení a přečtení zprávy.

Moc děkuji, ale je to opravdu divné, protože to prostě bezpečně vím, že jsem tam vůbec nebyla a byla jsem obviněna, že tam jsem a nereaguji. A nevím jak to vysvětlit nebo dokázat, že to prostě není pravda.

Ale neměla jsem na mysli vyloženě přečtení zprávy nebo doručení, ale spíše to, že mi někdo řekne, že mě viděl před 2 minutami online, potom za dalších pět minut že jsem byla online, takže to vypadá, jako bych tam byla a s někým komunikovala, ale já jsem tam v tu dobu vůbec nebyla, přesto to prý ukazovalo, že jsem aktivní - zelený puntík. Spíše tu aktivitu jsem měla na mysli.

aky puntik. Puntik je na messengeri, na WA si pripojena vzdy ked mas v telefone internet. Ked niesi pripojena, tak odosielatelovi vyskoci fajka ze odoslane. Ked si pripojena, tak dvojita fajka, ze odoslane aj prijate. A ked si to precitas, tak dvojita modra fajka, ze precitane. Ziadne puntiky tam niesu.

NO když si dotyčný najel na moje jméno, tak pod ním se mu prý ukázal nápis aktivní a byl u toho zelený puntík. A potom třeba se tam objevil nápis aktivní před 2 minutami a znovu... Proto jsem se ptala, jestli whats může takhle ukazovat, že jsem třeba byla aktivní před 5 minutama, když ale já vím, že jsem tam třeba ten den nebyla vůbec.

este raz.. ty si tam vzdy ked mas aktivny internet v mobile. WA bezi na pozadi.

WhatsApp nic takového nemá, žádný nápis "aktivní", ani zelený puntík. To si ten dotyčný plete s jiným komunikatorem.

Samozrejme ze to WA ma. Dokonce v moznostech. Lide u tveho kontaktu muzou videt posledni online stav, nebo jen to ze jsi aktualne online a nebo tyto informace nebudes vubec sdelovat.

WA zelený puntík samozřejmě nemá.

Pisu snad ze ma zeleny puntik? Pisu jen ze jde videt, pokud je clovek online. Teda pokud to ten clovek ma povolene

Reaguješ naJackBrno | 07. 04. 2021 21:03 | Android AppleMAC-Safari 5.0WhatsApp nic takového nemá, žádný nápis "aktivní", ani zelený puntík. To si ten dotyčný plete s jiným komunikatorem.

Nema zadny zeleny puntik, nema ani napis “aktivni”. Ma napis “online”

Což jsem sám dole napsal...

O “online” jsi nic nepsal ;)Tady spise doslo k tomu, ze to Karel blbe pochopil. Jako ze ja tvrdim ze WA ma zaleny puntik ;)

Ano, Karel to blbe pochopil. A ještě dalších 7 lidí. NaWhatsApp nic takového nemá, žádný nápis "aktivní", ani zelený puntík.jsi odpovědělTom | 07. 04. 2021 22:16Samozrejme ze to WA ma.

byla jste tam a jste tam porad

Pokud nekdo z tvych kontaktu videl u tveho uctu ze jsi online, tak jsi jen mohla “zkontrolovat” zpravy a hned to zavrit a byla jsi online. Doporucil bych ti v nastaveni toto zakazat uplne

Jeste jedna vec.Nemela jsi v te inkriminovane dobe hovor pres WA? Protoze kdyz ti nekdo vola pres WA, tak nez ten hovor prijmes, hodis se do online stavu, ktery zmizi prijmutim hovoru.

A jéééje, máme tady asi žárlivého přítele

Jedine to prihlaseni na pocitaci. Jinak to ukazuje spolehlive. Ale jak jiz bylo receno, ne puntik, ale napis "online".V nastaveni se to da uplne zakazat, ale prijde mi to neprakticke. Pak neni videt ani doruceni ani precteni zpravy. Ale nemam zarlivou zenu. V tvem pripade by to mozna bylo uzitecne.

Doruceni zpravy (dve fajfky) jde videt a precteni zpravy (zmodrani) uz z logiky veci taky