» Poradna » Mobily

Najít koncepty zpráv v mobilu

Zdravím, neodesläné SMS se mi ukládají do konceptů. Je možné u mobilu Samsung Galaxy A3 složku s koncepty najít a případně vymazat?

Odpovědi na otázku

Samostatně těžko, fyzicky to totiž samostatná složka určitě není. Takže buď to můžeš mazat manuálně a nebo lze celkově smazat úložiště zpráv, ale to zmizí i všechny doručené a odeslané zprávy.

Mimochodem, když vlezeš do těch konceptů, není tam možnost "označit vše" a pak smazat?

Díky, právě mi jde o to, že se do žádné složky konceptů neumím dostat, a nebo jak píšeš výše, žádná taková složka není, a pak nevím, proč mi to oznámí, že zpráva byla uložena do složky koncepty. Na starém mobilu SE jsem složku s koncepty měl.

A tady máš ty koncepty kde, mezi odeslanými zprávami?

Se Samsungem mám problém. Na SE jsem napsal zprávu a pak jsem vložil adresu. Teď musím napřed vybrat kontakt a pak napsat zprávu. Zprávy pak mám uloženy podle kontaktů a ne odeslané, doručené a koncepty. Nevím, zda to jde nastavit jinak.

Opravuji se, oznámení je, že neodeslaná zpráva byla uložena JAKO KONCEPT, ne do SLOŽKY Koncepty. To asi znamená, že u každého kontaktu může být uložen 1 koncept, který se při odesílání další SMS vymaže. Nějak mi to hlava nebere.

To má jednoduché řešení, nainstaluj jinou SMS aplikaci, kde to bude jak požaduješ.

Abych nemusel pátrat a zkoušet, můžu poprosit o doporučení kterou aplikaci? Díky.

V poslední době jsem spokojený s Mood https://play.google.com/store/apps/details

Nájsť koncepty správ v mobile

Nevím jak vymazat správu která se ukládá do konceptů.

proc semi ukladaji neodeslane sms do konceptu

Díky za názory, zkusím najít nějakou jednoduchou aplikaci.

Nemohu ve svém mobilu najít koncepty.Poraďte mi prosím.Děkuji