» Poradna » Ostatní

Najednou se celý pc sekne a nesvítí dioda disku viz.text

Dobrý den,občas se mi stane,že se sekne celý pc a přestane svítit dioda disku a nejde nic dělat když vypojím a zapojím klávesnici,myš jakékoliv zařízení a pak ho zapojím zpět tak se ani nerosvítí a pomůže jen restart.Byl bych rád za nějaké radyCPU: Intel Core i3 3220 3.30GhZRAM: 8GBGPU: Integrovaná od CPUOS:Windows 10 Pro 64bit CZHDD: 2x 500GB (oba jsou v pořádku)(teda alespoň po testu HD Tune)

Odpovědi na otázku

Zkontroluj ci mas všechno správně zapojené :) mne třeba Můj starý pc házel BSOD jenom kvůli tomu ze nebyl poradně zástrčený kabel :)

To vypada na bordel v registrech pocitace, neco se tam "hada" a pak to takhle blbne, zkus to promazat Ccleanerem a uvidis.

Přestaň radit s Ccleanerem ať promaže registry. Vždyť je to hovadina, akorát s tím zničí už tak nabořený systém. Radši ať se podívá do Prohlížeče událostí co to hlásí za chyby než bezhlavé čištění pár nefungujících klíčů v registru.

To je takovej debil co se zde skrývá pod různé nicky a radí pořád s CC.

Windows jsem přeinstalovával

Neco podobme me delalo taky.Ted jsem ubgradoval na Win. 10 a zatim je klidek.

Ale já už desítky mám

Tak se podivej do spravce zarizeni zda tam neni neco spatne.

Není

Tak zkus tu mys a klavesnici zapojit do jineho USB,teda pokud jich mas vic.Me to predtim pomohlo i kdyz jsem radeji dal jinou klavesnici.

Nechci tu strasit s Ccleanerem ikdyz ho taky pouzivam,ale lepsi je Wise disk cleaner a Wise registry cleaner.Oba dokonale procisti PC,hlavne nic nenastavovat nechat to tak jak je.

Taky ho mám nainstalovanej už asi pár měsíců ale přece když přeinstaluju windows tak tam žádný bordel není ne?To dělá i po přeinstalaci

Když se sekne celý pc tak to nejde zapojit ani do jiného nikam prostě pomůže RESTART

Muze to byt cokoliv,ted si vspominam,ze pred 10 kokama podobny problem.A par dni nato me odesel zdroj asi pomalu slabl.

Uvidím no

Jo vim jake to je kdyz se neco sere a nevime proc.

njn