» Poradna » Notebooky

Najednou nejde psát "zavináč" a nula na numerické části klávesnice.

Klávesnice je nastavená jako česká a nikdy nebyl problém. Je to cca 3 dny co přišla tzv. důležitá aktual. ohledně něčeho s "touch padem". A najednou je problém. chtěl jsem tu aktual. zpětně odinstal., ale v seznamu nainstalovaných není.

Odpovědi na otázku

A že bys ho třeba zkusil psát jinak - možností je opravdu povícero - a na numerice si třeba zapnul "NumLock"?

Snad ho nepíše přes ascii kód, ale přes AltGr+v… Nebo se opravdu dneska ještě někdo rád drbe pravou rukou za levým uchem?

jasně že až do předvčerejška Altgr+v šlo.

Aha, sorry, blbě jsem si to přečetl. Opravdu zvláštní, při vypnutým numlock by nešlo žádné číslo, nejen nula.

Hmm zavináč,ňam.

Před aktualizacemi se vytváří bod obnovy. Použij ho!