» Poradna » Programy

Naj GPS navigacny software pre PDA

Chcel by som sa Vas opytat, ktory GPS navigacny software pre PDA je podla Vas najlepsi a preco. Pokuste sa zvlast ohodnotit kvalitu map (detailnost) a zvlast aplikacnu cast (jednoduchost ovladania a mnozstvo funkcii...) a preco je pre Vas naj. Pre inspiraciu zoznam niektorych co ma napadli (urcite nie je uplny): Marco Polo Mobile Navigator Dynavix Mobile TomTom iGo wince navigator WinFast Navigator Destinator iGuidance Smartmaps Memory Map GpsDash VisualGPS Pocket Kim

Odpovědi na otázku

Podle toho, k jakemu ucelu jej chces. Na navigaci v aute mi vyhovuje iGo. I kdyz ma stejne podklady jako TomTom a spousta dalsich, vyhovuje mi inteligentni zpusob navigace.Na navigaci v prirode (kolo, pesky) zase SmartMaps - mas tam turisticke mapy.

A najma ma zaujima podrobnost zmapovania uzemia Ceskej republiky a Slovenska.

iGo je na tom v Ceske republice velmi dobre.