» Poradna » Programy

Nahrazení slova ve všech buňkách MS Excel jiným slovem

Dobrý den, prosím Vás jakou funkci v Excelu mám použít pokud chci nahradit nějáké slovo, které se vícekrát na listu vyskytuje, slovem jiným. Zkoušel jsem funkci "Nahradit", ale pokaždé to hlásí chybu. Konkrétně se jedná o slovní spojení "Total service", které chci v celém dokumentu nahradit s "Generální oprava", jde oblast C8:C157. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Jakou chybu to hlasi? Hledani/nahrazovani normalne funguje

Hlásilo to chybu "hodnota"

Ahoj,nepoužívaj žiadnu funkciu. Normálne v zošite CTRL+F - prepni kartu na "nahradit", jeden text, druhý text - nahradit vse - hotovo, nemáš čo riešiť...

To je dobré, děkuji.

Tak teda pekný zvyšok dňa...