» Poradna » Ostatní

Nahrávka zo Satelitu

Dobrý deň,nahrával som rádio u nás na satelite a ostali mi na usb súbory .cxt .idx .ifo .info .meta .multi .rap .ts .mda a .mdaDá sa z nich urobiť jeden subor mp3 napr aby sme tu nahrávku mohli pustiť na pc?Satelit máme Zircon SHD-007 Od Skylink-u :) Ďakujem

Odpovědi na otázku

můžeš zkusit, zda ti třeba VLC nepřehraje ten *.ts soubor, ale jestli je to šifrované, což značkové přístroje dneska dělají, tak máš smůlu a jinde to nepřehraješ.

pustí ale tvári sa že subor je prázdny :(

na pc neprehrajes. je to sifrovane.