» Poradna » Mobily

Nahrávání z Arris VIP1113 na DVD rekordér

Mám set-top-box Arris VIP1113 pro IPTV nabídku, a chtěl bych některé pořady z něho nahrávat do DVD rekordéru Panasonic. Problém je, že jediným výstupem z STB je AV na 3,5mm jack. Propojil jsem kabel jack/3cinch s redukcí na scart, ale DVD "chytá" jen zvuk, ne obraz. Při připojení jen přes 3-cinch je to stejné. V čem prosím může být problém a jde nějak propojit tento STB s nějakou možností nahrávání?

Odpovědi na otázku

A máš přísl. vstup na rekordéru přepnutý na "video" ? (jsou tam 3 možnosti - video, s - video, rgb).Kolika pinový je ten jack? Pokud na něm má být i video výstup (kompozit) + 2 zvukové kanály, musí být 4 pinový...

Ano, vstup mám na Video. Pokud jde o kabel, je to tento, ale žel se ve specifikacích nepíše, kolikati je pinový: https://www.datart.cz/Kabel-audio-video-AQ-CV26...

No to snad vidíš, ne? Je 4 pinový. Zkus ho zapojit přímo do jiného vstupu (čelního).

A teď jsem se dočetl, že aby byl A/V výstup funkční, je třeba přepnout rozlišení na 576p

Ne, stále to nejde. Místo obrazu je šedá plocha, která chvílemi černě problikne. Zvuk jde v pohodě. Pohrál jsem si s nastavením rozlišení, zkusil jsem cinche na předním panelu, pokaždé to dopadne stejně.

No tak nezbývá než vyzkoušet:Ten A/V výstup s televizí (co má vstupy na cinche - např. kameru).Vstupy na rekordéru - s nějakým jiným zařízením.----------------------Předpokládám, že pokud pustíš na rekordéru nějakou nahrávku, obraz jde?

Samozřejmě, jinak je DVD rekordér funkční a obraz přehrává. I vstupy na DVD rekordéru jsou v pořádku, např. VHS to vidí a nahrává. S tou kamerou je to dobrý nápad, díky, zkusím.

No, a jak to dopadlo? Mám stejný problém