» Poradna » Mobily

Nahrávání videa přes vypnutou obrazovku telefonu

Dobrý den, je možnost nějak natáčet video (normálně kamerou, nemyslím obrazovku) se zamknutým displejem telefonu? Aby telefon působil jako vypnutý, ale natáčel video. Android.

Odpovědi na otázku

Domácí porno ???

Jistě,že jde třeba tímto https://play.google.com/store/apps/details

https://play.google.com/store/search screen off&c=apps&hl=en

Ha, odkaz nahoře nebude fungovat. Tady je funkční (zkrácený, aby se zase nerozbil) http://jdem.cz/fgrdv5

To smrdí šmírováním...

Kde žiješ vždyť dnes jsou kamery na každém rohu.

Tak on jen rozdíl viditelně umístěná stacionární bezpečnostní kamera a telefon, u kterého nikdo nepředpokládá, že může natáčet, když ho někdo ledabyle drží v ruce se zhasnutým displejem

To se snad nedá srovnávat...

Hele, taky je třeba občas udělat záznam schůzky s dodavatelem, můžeš mít dojem, že policajti nejednají správně, vyběhne na tebe někdo, s kým ses v autě poťukal, může se stát ledacos a záznam se může hodit. Koneckonců, kameru v autě má kdekdo a všichni to chápou. A tohle je něco podobného, akorát v náprsní kapse.

Tahle umí i bez root ukládat na SD kartu což každá taková apk.neumí.

Určitě to jde. Kamera a display se dají ovládat zvlášť. Jen potřebuješ aplikaci co to umí.

Eva

Dobrý deň chcem natáčať svoje vlastné videa

Dobrý den, je možnost nějak natáčet video (normálně kamerou, nemyslím obrazovku) se zamknutým displejem telefonu? Aby telefon působil jako vypnutý, ale natáčel video. IPHONE 14pro max

Hledám dlouhé video porna.