» Poradna » Web a internet

Nahrávání videa na youtube trvá 4000 minut .

Dobrý den , mám takový problém : dříve když sem nahrával video na youtube trvalo to zhruba 120 minut +- ,ale dneska chci nahrát nové video a ukazuje mi to 4000 zbývajících minut . Co je špatně ? Rendroval sem to jako vždy ze Sony Vegas video má asi 1Gb.

Odpovědi na otázku

Jakou máš rychlost připojení a co máš za linku? Asi porucha nebo omezení na odchozím směru, buďto v LAN nebo u poskytovatele...

Možná nějaké přetížení na straně YT. zkus počkat pár dní a pak to zkus znova.