» Poradna » Mobily

Nahrávání videa do současně pouštěné hudby (vytvoření videoklipu)

Dobrý den, chci se zeptat, zda jde, či je nějaká aplikace na natáčení videa do současně puštěné hudby? Něco jako Tik Tok ale ale normálně použitelné. Mám nahranou píseň, natočit video k tomu dokážu, jak chci, ale nejde to spojit, tak aby to vycházelo. Budu ráda za každou radu. :) Iphone 6s , Adel.

Odpovědi na otázku

jakýkoli střihový program - máš tam nezávislé obrazové stopy, zvukové stopy a můžeš si je jakkoli míchat, upravovat apod...

Děkuji, bohužel si ale stále nevím rady. Mám aplikaci Clips, Video editor, iMovie, jde zde natočit video a následně k němu přiřadit zvukovou stopu, ale abych pustila hudbu, a do toho přímo v ten okamžik natáčet, na to jsem jaksi nepřišla. Nebo jestli existuje nějaká aplikace přímo na tento postup...

ale tak se to opravdu dělá - natočíš si nezávisle zvukovou stopu (tu už máš), nezávisle obrazovou stopu (to je to co chceš točit) a potom to v nějakém střihovém softu spojíš/upravíš atd... nikdy se to nedělá tak že by jsi jedno pustila a druhé do toho nahrávalas konkrétním SW neporadíš, s IOS nemám moc zkušenosti, co však rovnou doporučím je nedělat to na mobilu ale na počítači.

Přesně tak, rapáci to tak dělaj.. Nahraješ zvuk, potom zvlášť klip.. Pak to dáš pomocí programu dohromady, nejlíp na pc.

Dobře :) tak děkuji moc :) jás i jen říkala, jestli nááhodou něco takového neexistuje, ale takto to také zvládnu :)

Tomu způsobu se říká playback. Pustíš audio do zesilovače, aby ho účinkující slyšeli a současně ho pustíš do audiovstupu kamery (telefonu) a nahráváš obraz i zvuk. V nouzi můžeš pro zvuk použít vestavěný mikrofon, ale pak musíš kontaktní zvuk z mikrofonu nahradit tou původní kvalitní nahrávkou. Kontaktní (pomocný) zvuk slouží k synchronizaci.

Existuje taky instagram kde to jde