» Poradna » Ostatní

Nahrávání TV na Silvestra vs. Blue Screen

Po  přeinstalaci WinXP HE včetně všech update se mi při zachytávání videa z TV (ATI Radeon A-I-W 32 MB přes MMC 8.7) PC zhroutí do modré obrazovky s odkazem na soubor „portcls.sys“. Stává se mi to nepravidelně, asi tak u každé druhé až třetí nahrávky. V souboru *.dmp je hláška:Unable to load image portcls.sys, Win32 error 2, *** WARNING: Unable to verify timestamp for portcls.sys, *** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for portcls.sys, Probably caused by : portcls.sys ( portcls+1551 )Na Internetu jsem k tomu nic nenašel, snad jen, že by to mělo souviset se zvukovou kartou. Tu mám externí USB. Jako na potvoru mě to potkalo v době, když jsou v TV nahrávací žně. Pomůže někdo?

Odpovědi na otázku

Zkus tuto záplatu:  http://support.microsoft.com/

Hoste díky,na tenhle patch už jsem se v minulosti taky dostal, ale dotyčná záplata nejde nainstalovat, pravděpodobně kvůli jazykové odlišnosti (mám česká Win XP HE).

Beru svoji repliku zpět, tu Hostovu záplatu lze samozřejmě stáhnout i v české verzi, vyzkouším ji na nahrání filmu Waterloo po česku. To mělo tak zdrcující kritiky, že to snad nemůže být tak špatný film.....

V české verzi by to mělo být toto: http://support.microsoft.cz/x.asp palce aby to pomohlo.

Hoste díky,vypadá to, že Tvá záplata pomohla. Počítač zatím nepoklekl ani při nahrávání Waterloo po česku (i když bych se mu vzhledem k obsahu toho filmu nemohl ani divit), ani při dalších dvou filmech.Pokud by se přesto uvedená závada projevila, zkusil bych ještě vypnout v BIOSu původní zvukovou kartu, integrovanou na MB.