» Poradna » Programy

Nahrávání obrazovky

Ahoj, můžete mi poradit, jaké máte vyzkoušené programy na Windows, které spolehlivě ukládají dění na obrazovce do videa? Potřebuji ho potom ještě sestříhat buď v Pinnacle nebo v Sony Vegas. Teď mám jeden v druhém PC, docela složitě se nastavuje a stejně při nahrávání zůstane ve výsledném videu obrazovka stát. Díky moc.

Odpovědi na otázku

OBS je zdarma.. oCamPlacené, např.:oCAM Pro BBFlashBack Camtasa Studio - ten je drahej jako zlatý prase.. A něco z těch horších: BANDICAM .. děsnej sráč..

Pro úpravu videí je např. populární HitFilm 4 Pro(FXHome) Camtasia Studio umí taky úpravu videaJe toho mraky. Některý jsem testoval. Ale rozhodně netvrdím, že jsem znalec.. Jsou to dobrý hračky..

Díky moc.