» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nahrávání obrazovky ve W10,strašný zvuk

Při pouštění hudby v pc nebo když hraju hru,tak je zvuk dobrej,ale jakmile si hru nahraju a potom se chci na to podívat tak se to nedá poslouchat.Jako by to bylo nahraný někde v trubce či co.Ale není vina hry,i bez hry je po nahrání obrazovky s třeba s hudbou hroznej.Nevím co je tam blbě.Zkoušel jsem GF Experience,Bandicam i nahrávání z xbox game bar a stejný výsledek.Není to prostě zvuk takový jaký slyším při přehrávání.Už mě to .......Snad jsem to popsal dobře,pokud to není dostačující,později doplním Díky za rady

Odpovědi na otázku

To bude tím, že nahráváš mikrofon, který chytá zvuk z reproduktorů. Výsledek je ten trubkový zvuk.Musíš nahrávat přímo ten digitální zvuk. Jen to bývá občas potíž. Musíš přepnout zdroj zvuku z mikrofonu na něco jiného. Bohužel to něco jiného je označováno různě, záleží na systému/zvukovce/ovladačích, nejčastěji asi jako "stereo mix" ale už jsem viděl názvy jako "sound output" nebo "what you hear" apod. A taky jsem viděl, že to někde není vůbec.