» Poradna » Mobily

Nahrávání obrazovky telefonu bez okolních zvuků

Zdravím,chtěl bych nahrávat na androidu obrazovku i se zvukem z her, ale program, který používám nyní (du recorder) zaznamenává i okolní zvuk a šum.Existuje nějaký program zaznamenávající pouze obraz a zvuk přímo ze zařízení? Děkuji za rady a odpovědi, přeji hezkou neděli.

Odpovědi na otázku

Prostě vyzkoušejte několik rekordérů z GP, u každého se podívejte do nastavení a určitě na nějaký narazíte. Lepší než se ptát tady a s minimální šancí na úspěch čekat, že vám to někdo napíše.

Mám stejný problém a hledám už asi 3hodiny vkuse a nic. Takže tahle připomínka je podle mě dost na nic

A telefon máš jaký? Kdybys měl třeba náhodou Xiaomi, tak ten má na to aplikaci už z výroby.

Xiaomi jsem měl dříve, teď mám Blackview

Tak si kup zase Xiaomi :)

Mám xiaomi a nrnahrava zvuk hry když mám sluchátka...

Pro Blackview je aplikace Screen Recorder. Nefunguje, nebo jsi sám vůbec nehledal?

Nahrává pouze obraz bez zvuku