» Poradna » Notebooky

Nahrávání obrazovky počítače

Ahoj , potřeboval bych poradit jestli je možné nahrávat mobilním telefonem Monitor počítače.

Odpovědi na otázku

mobilem můžeš nahrávat co chceš, ale je kravina nahrávat tím monitor PC - video bude hnusné. Od toho jsou nahrávací softy, to to nahrajou přímo v PC.

No jasný to vím ale jestli není nějaký software na nahrávání přes mobil . Počítač to neunáší

jaký software? Aplikace fotoaparát umí nahrávat i video.

Samozřejmě to vím ale jestli není software na nahrávání přes mobil. Počítač mi to neunáší.

Jako že si to co chceš na PC,spustíš na mobilu a na něm to nahraješ?Pak https://play.google.com/store/apps/details

Tak jasný ale já myslel program který nahrává monitor jako např OBS studio akorát na mobil

To přesně ten soft dělá.Nahrává co běží na obrazovce mobilu.Jestli chceš ale mobilem nahrávat co se děje v PC tak potřebuješ zrcadlit obraz PC na mobil,tipuju přes Airdroid by to mohlo jít,a v něm pak nahrávat,třeba přes ten DU recorder.

Jasný o mě nenapadlo děkuji moc

mobilem můžeš nahrávat co chceš, ale je kravina nahrávat tím monitor PC - video bude hnusné.Jak jinak nahrat monitor PC? odpovidas pak na něco na co se neptal