Nahrávání mikrofonu, směšovače zárověň.

Ahoj,mám dotaz. Nahrávám ze hry lets play s občasným komentářem, ale zde je hned problém. Nahrávám přes Live Gamer HD a s ním nahrávám jak obraz, tak i zvuk ze hry (přes směšovač). Připojím-li mikrofon, tak zapnu "cool record edit pro" a snažím se nahrát mikrofon a ejhle, nejde to. Jelikož mám primárně nastavený směšovač, nemohu nahrávat mikrofon, ale jen hru. Mám-li primárně nastavený mikrofon, mohu nahrávat mé poznámky, ale ne hru. Nevím tedy co již mám dělat aby vše fungovalo, tak jak má. Pro informaci mám základní desku s integrovanou zvukovou kartou "ASUS M3A79T-Deluxe" a zvukové ovladače soundMAX.p.s.: nevím proč mi nejde zapnou oba atributy primárně, jak směšovač, tak mikrofon. Lze jen mikrofon nastavit jako primární telekomunikační zařízení, ale ani pes to nejde nahrávat.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ne. Integrovaná ne, buď druhá zvukovka, nebo jiné externí zařízení.

Aha..a když dokoupím třebas toto, tak to bude v pořádku?http://www.alfacomp.cz/php/product.php

Ano.

Tudíž dokoupím..děkuji

Audio repeater tady nikdo nezná? :) Výborná utilitka, která umí přidávat jednotlivá zvuková zařízení do Virtuálního audio driveru :) . http://software.muzychenko.net/freeware/vac312.zip Jde nastavit i odezva v ms, kvalita a pod. Ve tvém případě pošleš mikrofon do směšovače.