» Poradna » Mobily

Nahrávání interního zvuku

Zdravím, chtěl bych se zeptat, existuje nějaký způsob, jak nahrávat zároveň obraz a interní zvuk bez mikrofonu? Na YT jsou různé návody, bohužel jim nerozumím, tak se obracím na vás. DĚKUJI MOC ZA VŠE!

Odpovědi na otázku

Já třeba zmáčknu ALT+F9 a Shadowplay začne nahrávat. S obrazem automaticky ukládá audio ze všech zvukových vstupů kromě mikrofonu. Mikrofon musím explicitně povolit nahrávat.

Ano jde to, ale když nerozumíš videu, ikdyž tam vidíš na co člověk kliká, tak nevím jak moc porozumíš psanému textu. Myslím že sepisovat nějaký návod je zcela zbytečné a je to jen plýtvání časem.

Casem a mistem tu plytvas ty. Kdyz neporadis, neodpovidej.

Dobrá, chápu, ale asi sem se nevyjádřil jasně. Myslel jsem nahrávání interního zvuku na Androidu, ale to je moje chyba. Všude píše, že android již nepovoluje nahrávání interního zvuku, a prý jediná cesta je rootnout si mobil. Tomu se chci ale vyvarovat, proto se obracím na vás 😊. DĚKUJI VŠEM ZA RADY A ODPOVĚDI!

Jasně,že to jde pro Android 4 musí být root,ale od Android 5 už to jde bez root.

Pokud máš Android 5 a vyšší,tak tu máš tu apku. http://leteckaposta.cz/151844183

Máš nějaký rozumný důvod nutit někomu rizikové stahování aplikací z neprověřených zdrojů? Ta sopka není na play nebo je to warez?

Určitě na Obchod play je,ale je jich tam tolik a ne každá je OK,ale tuhle mám vyzkoušenou na x mobilech,takže není co řešit.

A proč teda nedáš na tu aplikaci odkaz na Play a odkazuješ na leteckou poštu, kde může být nahráno cokoliv z jakéhokoliv pochybného zdroje? Pokud znáš název té aplikace, tak snad není problém ji na play najít.

Protoze nazev te aplikace je sporny.Je jich tam pod tim nazvem vic,ale ne vsechny delaji to co tam pisou,ale tahle je ok.Uz ji mam dva roky a od te doby ji asi i aktualizovali,ale asi k horsimu.

Když vezmeš název aplikace a jméno vývojáře, tak to dohromady už nemůže být sporné ;)

Promiň, ale sám jsem tu aplikaci včera vyzkoušel a v nastavení audia jsou jen dvě možnosti: 1.mikrofon 2. ticho/mute/. Tak tohle právě původní tazatel nechtěl.

Bohužel mám ANDROID 6.0.1, takže tento program mi nefunguje..... V nastavení programu se píše, že jsou možnosti jenom: s mikrofonem a beze zvuku, jak píše týpek dole. Kdybyste našli nějakou cestu bez toho, anichž bych si musel rootnout mobil, tak vám poděkuju... DÍKY! 👍