Nahrávací zařízení

Dobrý den měl bych takový dotaz zda máte někdo zkušenosti s nahrávací zařízením. Potřebuji nahrávat školení aji se zvukem uvažoval jsem o něčem podobném jako je tohle. https://www.czc.cz/avermedia-game-capture-hd... Jde o to že školitelé si nemůžou nainstalovat nic do nb nemají povolení tak to nemůžu řesit ani softem který nahrává plochu. Takže když prezentuji jsou připojeni přes hdmi na projektor. Chtělo by to teda nějaký mezi kus např ta krabička od avermedia ale pokud možno kdyby se dala zapojit do sítě kde by se na uložiště nahrávalo video.

Odpovědi na otázku

Můžeš si koupit jejich PCIE kartu a grabbovat to na ní na síť, jen by to pak chtělo splitter, aby to jelo i na plátno