» Poradna » Programy

Nahrávací program obrazovky a 2 mikrofonu (přičemž jeden mikrofon není v mém pc

Dobrý den. Sháním program, který by zvládl nahrát skype hovor - mou obrazovku, můj mikrofon a mikrofon osoby, která mi volá a abych tento program mohl používat i tehdy, nenahrávám-li skype hovor, např. pro tvorbu tutoriál videí. Zatím stahuji různé programy, ale ani jeden to neumí. Buď nahrává mou obrazovku, můj mikrofon a systémový zvuk mého pc, nebo mou obrazovku, mikrofon volané osoby a systémový zvuk mého pc. Děkuji Honza

Odpovědi na otázku

fraps