» Poradna » Web a internet

Nahrání videa na youtube

Ahoj, na mobilu jsem natočil video ve formátu .3gp a přehrál si ho v PC. Kvalita byla velmi dobrá. Přímo v mobilu jsem využil možnost nahrát video na youtube, ale kvalita se zhoršila a nejlepší kvalita, která jde nastavit je 720p. Co bych před odesláním videa měl ještě udělat ?

Odpovědi na otázku

formát 3gp je docela sračko**á kvalita. Pokud chceš aby ti to na "jutube" fungovalo kvalitně,musíš mít lepší mob,který ti nahrává aspoň v HD a je to v MP4...Pak budeš hledět,jaká kvalita ti na "jutube" vyleze...

A jak chces z 3gp delat 720p video? to mas nejaky supr program co ti pujcila kriminalni laborator ze serialu CSI Las Vegas ne?Kup si kameru nebo nejaky kompakt co nataci HD videa a pak neco uploaduj na youtubko.Mozna ti tu nejaky IT specialista poradi at to prekonvertujes

720p je dle mého naprosto dostačující kvalita :) . Pokud mobilní telefon podporuje 1080p tak nejspíše výrobce nepočítal s tím, že se ze zařízení bude uploadovat surové video v plném rozlišení.Takže zkuste buď počkat, třeba Youtube plnou 1080p kvalitu časem zprovozní nebo zkuste video nahrát z internetového prohlížeče, který v mobilu máte.

Zkoušel jsem ho překopírovat do noťasu a pak ho nahrát na Youtube, ale výsledek byl stejný. Mě jde o to, aby byla kvalita na youtube stejná, jako když si toto video pouštím v PC třeba v MPC.

3gp neni 720p uz to chapes????