» Poradna » Mobily

Nahrání písniček z PC do mp3 přehrávače Sansa Sandisk, model m240

Dobrý den, snažila jsem se hledat na netu, ale bohužel nic a už jsem ze situace zoufalá, protože žádná rada nefunguje. Mám přehrávač Sansa Sandisk, model m240 a snažím se do něj dostat písničky a chci si i seznam všech ostatních srovnat. Bohužel po přípojení usb kabelem k PC ( win 7), se vůbec přehrávač nezobrazí jako externí disk.V minulosti to šlo.Jediné,co je v přehrávači logické je: MENU - SETTINGS - ADVANCED - USB : AUTO DETECT nebo MSC = obojí vyzkoušeno nefunguje nic.PROSÍM POMOZTE,DĚKUJI MNOHOKRÁT.

Odpovědi na otázku

Na netu máš stránku podpory SanDisk, jestli něco nepomůže:http://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/4...

Mám pocit, že přehrávač se spíš než jako externí disk objeví v "Zařizení a tiskárny", aspoň se to tak píše v manuálu.

děkuju moc, ale ani tam ho nevidím..nezáleží třeba na pořadí přípojení k pc? zda nejdřív kabel do přehrávače nebo pc?

na pořadí připojení k PC určitě nezáleží. Nemáš možnost zkusit to na jiném PC? Občas si Windows postaví hlavu ačkoliv k tomu není zjevný důvod. Ale taky mohlo už něco odejít v elektronice přehrávače...

Ne vždy se objeví jako externí disk. Někdy se tam objeví jako "výměnné zařízení" nebo tak nějak. Pak to jde třeba přes Windows Media Player.

Dobrý den,mám prosím-jsem laik-potřebuji z PC hudbu-vlastně zvonění na můj mobil -telefon Lenovo.Děkuji za pomoc