» Poradna » Počítačové sítě

Náhradní znaky v UNC cestě

Zdravím Vás!Potřeboval bych poradit. Do firmy jsme si pořídili interaktivní projektor Epson EB-1410Wi. Avšak má jednu vadu (možná i více :D), a to když se snažím nastavit cestu uložení screenu z tabule, bohužel nepřežvýká diakritiku a speciální znaky... Neexistuje nějaká konvence nebo konvertor který by přepsal cestu např. z \\hostname\data$\společný\projektor na \\hostname\data\spolec /ny\projektor? Potřebuji prostě něco co mi ty české znaky zastoupí.Moc vám děkuji za rady.S pozdravemMorphoid

Odpovědi na otázku

Diakritika (nejen česká) v UNC a názvech složek/souborů = čuňárna. Co s tím?Naprav tyto fatální chyby a přepis cesty na validní.

tak to dopadá, když IT oddělení řídí inteligentní pan ředitel, ne IT. ... takových firem znám mraky.

Nepouzivat diakritiku a nebo ten adresar nasdilet...

díky, funguje, nasdílení mě vůbec nenapadlo...