» Poradna » Notebooky

Náhradní klávesy do klávesnice

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli se dají někde koupit náhradní klávesy od notebooku HP Pavilion Power 17-ab402nc. Předem děkuju :)

Odpovědi na otázku

Mění se celá klávesnice. V servisu ti řeknou cenu.

Existuje nekolik obchodu na Internetu, kam zadas presny typ notebooku a seznam klaves, zaplatis, a prijde ti obalka s nahradnimi klavesami. Sam jsem pred lety jeden uspesne pouzil.Hledej neco jako "laptop replacement keys".

https://shop.sil.cz/vypis.aspx\Pavilion\17%20Notebook%20PC\Pavilion%2017-ab400