» Poradna » Mobily

Náhradní baterie k telefonu

Ahoj všichni, prosím o jakoukoliv radu. Asi před týdnem jsem si koupil mob telefon Jiake JK 760 z čínského eshopu eud.dx.com. Telefon je fakt super,ale kapacita baterky je příšerná-to je slabý slovo. Kapacatu má 2800mAh to je fakt hodně,ale reálná výdrž baterie je zhruba 3-4 hodiny-bežný provoz... Už jsem zkusil všechno(optimalizace,tovární nastavení),abych baterku konečně "ožovil",ale všechno bylo marné. Už jsem to hlásil na podporu deal extremu,ale... :(((Hnád to přes paypal a přes banku se mi opravdu nechce,takže jsem se rozhodl,že si novou baterku pořídám na vlastní náklady,ale problém je takový,že žádnou nemůžu sehnat D:DD Todle neníi zrovna moje silná parketa.. Takže opravdu nevím jaká jiná napodobenina by fungovala. Prosím všechny o jakoukoliv radu kde se dá sehant tato baterka,nebo nějáká vyhovující napodobenina :DDD Dík moc :)Mobilní telefon je Jiake JK760.

Odpovědi na otázku

Vyndej baterku a z ni sem dej vsechny udaje.

Takže přední strana: 2800mAh 10.36Wh S/N:DN77510140001Zadní strana: Standards:GB/T18287-2000 Type:3.7V Li-ion3.7VLi-ion BATTERY

Zdravim... Chlapy, já mám taky problém. Co znamená na baterie údaje GB/T 18287-2013Je to baterka z krámu jménem Prestigio PSP5453duo a nikde ji nemůžu sehnat. Ani na AliExpressu. Díky Mihalcho.

2800mAh 10.36Wh S/N:DN77510140001 Zadní strana: Standards:GB/T18287-2000 Type:3.7V Li-ion 3.7VLi-ion BATTERY

No nevím jestli u telefonu za 1500 peněz pomůže výměna baterie.

Co u tebe znamená běžný provoz? Tím myslím že pro někoho je to že dvakrát napíše SMS a pro někoho to znamená že 3 hodiny v kuse volá.

No, občas si zahruju nějákou tu hru (př: subway surf)-5,10min- no a tu ráno je baterka o 10% slabší

To souhlasí, většinou u náročných her platí co minuta hraní to 1% baterie fuč, teda aspoň to mám vypozorované u svých strojů. Když občas napíšu sms nebo zavolám telefon vydrží i 3 dny ale stačí si zahrát pár zápasů ve Fifa 15 a s baterkou se můžu rozloučit. Spíš než náhradní baterku bych si pořídil powerbanku. Nemusíš řešit jestli se ti do telefonu vejde a většinou ti dokáže mobil dobít i 2x(samo dle kapacity)

Mám pocit hraničící s jistotou, že baterkou to nebude. No ale hlavně že to bylo levné...

Napiš 50x za D.Ú.: "Nejsem tak bohatý abych si mohl kupovat levné věci z Číny".

Myslel jsem,že tato stránka slouží k radám a pomoci ostatním uživatelům. Ale jak s zdá slouží hlavně k rýpaní. Ale nezastírám,že to bylo trefný :D ALe myslím,že to sem nepatří.

A jak ti máme pomoci s něčím, co se u nás ani neprodává a nikdo ten produkt neviděl ani na vlastní oči? Jediná rada je si dát pár facek a příště z těchto obchodů nic nekupovat.Většina baterií je v určitém standardu, např. Sony Ericsson pro modelyXperia X8 (E15i) , Xperia Active (ST17i) , Xperia mini (ST15i) , Xperia mini pro (SK17i) , Live with Walkman (WT19a) , Live with Walkman (WT19i) , Vivaz (U5i) , Vivaz Pro (U8i)má standard baterie EP 500, které pasují do všech uvedených modelů. Zkus nám proto baterii vyfotit z obou stran a podle toho poznáme, zda-li se dá někde koupit kompatibilní baterie s tvým mobilem.

Čím ,,chytřejší" telefon, tím méně baterie vydrží. Já mám blbce, který umí jen hovory A SMS a baterku dobíjím jednou za 14 dní.

Lepší to nejspíš nebude, pořiď si powerbank a do něj kvalitní akumulátor. https://tinyurl.com/nwn97trOkcatzone je férovej prodejce a mám s ním mnohaleté dobré zkušenosti.Akumulátor 18650 kup v ČR (Samsung, 2600 mAh):http://www.ges.cz/cz/ur18650f-2600-sam-GES0...

https://www.google.cz/search. Tak taková malinká baterka těch 2800mAH nebude mít ani náhodou.

Není malá. Měří přibližně 7,7 x 4,7cmCelý telefon - skoro 15cm

To dost malá, máš tam baterku s chybným (nejspíš úmyslně chybným) údajem o mAh. Tohle je běžná praxe číňanů prodávaj baterky s nesmyslnými hodnotami. Moje baterka má 3000mAh a rozměry má 12 x 4,7.

mám tu baterku,je to GB/T 8287-2000,TYPE 3 LI-ION,2800 mAH 10.36Wh ,S/N: GX8800001:) KDYŽ TAK ODPOVĚD NA EMAIL.

Máte stále tu baterku?