Náhrada za základní desku GA-M61PME-S2 rev. 2.x

Dobrý večer potřeboval bych poradit,mám starší počítač,potřeboval bych nahradit základní desku GA-M61PME-S2 (rev. 2.x http://www.gigabyte.cz/products/page/mb/ga-m61pm... za jinou.Na desce odchází usb porty.Tak že bych koupil jinou,nebo použitou.Dík https://ctrlv.cz/mV3p screen Everest

Odpovědi na otázku

Pokud v tom není Phenom II X4, tak bych to celé nahradil novým kombem MB+CPU+RAM, protože je to pomalý šrot s problémovým nForcem.Kolik j tam teď paměti a jaký je tam procesor?

procesor CPUID: AMD Phenom(tm) 8750 Triple-Core Processor, pamět 4093 MB

Ten systém šlape jako hodinky,pomalé to není jde mi jen o desku kvůli usb.

Na co to používáte?Phenoma jsem měl asi před 10 lety a to už dnes normálně člověku nestačí ani na internet.Nejsnazší bude kouknout na ebay nebo ještě lépe na ali.. a koupit stejnou nebo podobnou, v krámě to stejně už neseženete, takže to bude z druhé ruky. Pak ale možná bude snazší koupit za 2-3 tisíce nějaký repas, bude to o něco novější, úspornější a výkonnější

mám tam dual boot windows vista a windows 7,mám steam hraji na tom hry atd.mám to v pohodě ,vše mi tam jede.Jdemi akorát o ty usb porty proboha.Hry typu Dirt letadla etc,Jinak jsem si koupil nový pc.,.Nechce se mi to pc hodit do koše,chápete to ..Nějaké nápady?

Děkuji za odpověď a ne za tupení,díky moc..ric

Na internet,mužíku právě píšu win vista 64 bitVy jste blázni,mám pc za 30000,ale tohle pc mi přirostlo k hercně je tam dual boot ,prostě jsem se jenom zeptal...Desku jsem sehnal mistři.

Pokud nechces novou deslu s cpu atd, tak nema smysk shanet jen desku. Kvuli usb radeji kup kartu s usb. Teoreticky sezenes i s usb3. Pak az to odejde, nebude to taka investice

Máš pravdu díky za pomoc,konečně něco normálního.

Zamalo. Problem mozna bude vyusteni na predni stranu case.

Jen pro zajímavost, co je tam za zdroj? Problémy s USB mohou značit také problém se zdrojem - když mu začnou umírat kondenzátory na 5V větvi.

EVOLVEO Pulse 400W

máš asi pravdu,může to být tím zdrojem,ale tohle nechápu tu desku jsem neobjednal díky moc a nezlobte se

To bude tím, že to není zdroj ale zábavní pyrotechnika.

Pane jde mi o desku, což už mám,tyhle shity si nechte.