» Poradna » Programy

Náhrada za Project X na vystřižení reklam

Zdravím,poradíte mi prosím, co použít za alternativu místo Project X na vystřižení reklam ze streamu z DVB-T. Software pro Aver TV mi záznam udělá jako *.mp4 a bohužel Project X mi to nechce načíst. Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Co zkusit Avidemux v režimu direct stream copy aka Kopie? Akorát to chce posouvat se s přidrženým Shiftem aby se stříhalo na klíčové snímky. Jinak se překódování nevyhneš.

Pokud je datový tok videa variabilní (a to většinou je), Avidemux rozhodí a/v sync.Lepší je pak použít VideoRedo. Ten si s tím vždy poradil (reencoduje pouze místa střihu).

Nedá se v Aver TV nastavit jiný formát pro záznam? Bylo by to jednodušší.

Díky moc za radu všem, VideoRedo funguje, bohužel jsem se setkal s tím, že stream *.mp4 z té Aver TV, je nepoužitelný z DBV-T2. Pokud je to klasické DVB-T, tak funguje. A bohužel v DVBvieweru mi ta TV karta nefunguje, tak budu muset buď počkat, až případně DVBviewer zapracuje, nebo zatím experimentovat.