» Poradna » Programy

Nahrada za OFFICE 2010

nemáte nějaký tip za program OFFICE 2010 pro studenty a domácnost.Nehodlám dát další peníze za Office.Budu ho provozovat doma na WINDOWS 10.

Odpovědi na otázku

Proč náhrada, klidně ho používej dál..

Office je strasne siroky pojem. Jak si je pouzival?Zalezi taky, jestli bys vyuzil veci jako 1TB cloud uloziste, jestli by to v domacnosti vyuzilo vice lidi atd. Pokud ano, tak cena za predplatne Office 365 by byla v podstate symbolicka.

seš nějakej náročnej - já používám už léta Office home &student 2007, který má 3 neomezené licence a nasazuju to všude na sedmičky a osmičky - je to naprosto dostačující verze a minimálně do roku 2023, dokdy je oficiální podpora Win 8.1. mi jiný offisy na PC ani notebooky nepůjdou ( stejně jako slavný win desítky ) jedině přes moji mrtvolu (kromě dárků zadarmo Office 365, když mi ho někdo vnutí s notebookem)

teď jsem koukal je na obalu napsáno pouze na 1 počítač. Já jsem koupil jiný počítač.občasné použití maximálně 5 krát do měsíce.

Ta jednička neznamená první počítač a žádný jiný, ale instalace současně pouze na jednom počítači.

Od dob Office 2003 používám (i ve firmě) OpenOffice / nyní LibreOffice a nestěžuju si. Je tam všechno co potřebuju a i leccos navíc (jako třeba Draw).https://cs.libreoffice.org/

Na co chceš odpověď?Pakliže máš Office 2010 tak ho používej i nadále, je dosud podporovaný.Pakliže nechceš Office sežeň si náhradu Libre Office, Office Online atd.Jestli chceš říci, že chceš Microsoft Office provozovat bez licence, tak se tím tady nechlub. Věřím že už mnoha lidem to začíná vadit.Když chodíš do práce, tak chceš dostat výplatu. Když chceš koukat na TV platíš koncesionářský poplatek, když chceš mít elektriku platíš za odběr apod. Stejně je to u Microsoftu, máš u nich placený produkt, tak ten pak můžeš používat v souladu s licencí.Ono se dá licence sehnat za 1000 Kč za rok pro pět členů rodiny na pět počítačů a nebo za 600 Kč pro jednoho. Hmm. ale pak jdeš do McD a dáš stejné prachy za hamburgery. Tak to je dost frajerské.

Trouba platí. Chytrý používá freeware.