Náhrada za GTX 460

Dobrý den... Potřeboval bych poradit, nedávno mi odešla grafická karta GTX 460 Jelikož mám starší počítač tak se nevyznám jaká náhrada by byla nejlepší .... Mockrát děkuji za odpověď //Titulek upraven.//

Odpovědi na otázku

Cokoli co utáhne zdroj, vejde se do bedny a má ještě podporu, aby bylo možné v klidu nahrát ovladače.

Mockrát děkuji za odpověď ..... Objednal jsem ASUS GT710-1-sl Tak doufám že to bude v pohodě

A když jste tady teda takový chytrolini tak napište alespoň alternativu

Gratuluji, právě jsi spláchnul 1000Kč do záchodu.

Duvod

Třeba to že 710 je výkonem výrazně pod 460...Jinak dnes v levných grafikách kraluje RX570.

Nepoužívám PC na hry

Nejde ani tak o hry, jako spíše o technologie. Prakticky nejlevnější karta, která má smysl je GT1030, případně RX 550. Pokud se bavíme o nových. Ty mají totiž nejnovější jádra, podporu nejnovějších formátu videa, minimální spotřebu a i tak jsou o něco maličko výkonnější než ta GTX 460. Tyhle karty stojí nové okolo 2000Kč. Jen je třeba dát bacha na konektory. Moderní grafiky už neumí VGA.Cokoli levněji pak jedině bazar. Prostě něco co má smysl a není tisíckrát přeznačený starý model. Něco jako GTX 750Ti, GTX 950, GTX 960, atd.. Od AMD možná něco jako řada R9, R7.O GT710 se nedá říci, že by to byla karta která stojí za nákup jako nová. Nicméně PC, kde byla ještě GTX 460, asi celé nebude žádný super stroj, takže pokud jste nechtěl utrácet a jde jen o to mít obraz, tak tu práci odvede i ta GT710.

Děkuji za radu

Srandičky? ☺