» Poradna » Notebooky

Náhrada za Elitepad 900

Dobrý den,starý tablet se mi zadýchává a potřeboval bych náhradu. Na Windows si netrvám, ale ocenil bych Gorilla Glass, případně i stylus. Prodává se vůbec ještě nějaký tablet s tvrzeným sklem?

Odpovědi na otázku

Surface Go 2 by měl mít gorila glass. Má ho i spousta 2v1 notebooků.

ono přeju hodně štěstí už s hledáním tabletu s aktivním stylusem - moc jich totiž není...

Kterou verzi koupit Surface Go koupit? Má smysl připlácet za SSD, nebude 64GB na desítky málo? V CZC je teď mají i s tužkou. Bude hlavně na surfování, přehrávání videa a Teamsy.