» Poradna » Programy

Náhrada za Dropbox

Čau lidi,dropbox všem pořád hází klacky pod nohy, nejdřív osekali podporu linuxu a teď omezují počet zařízení.Co místo něj? Zdarma?Když ne zadarmo, něco, co za ty peníze stojí (funkce, kapacita)?Požadavky:Direct downloadSdíleníSoubory mi budou patřit (takže ne Google Drive kterej má právo všechny moje věci použít)Podpora linuxu i šifrovaných partitonsAby se to nenacházelo v čínovitých zemíchDíky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Jak moc je pro tebe nepřijatelný OneDrive? Mám 40 GB zdarma, protože jej používám dlouho.Pak je samozřejmě možnost Mega, ale s ním je problém v podobě majitele a celkové netransparentnosti služby.

Tak v tom případě asi tohle http://mega.nz Je to šifrované, sdílení je bez problémů, přehledný funkční software.

Mit proste velky HDD a neprasit s datama. Proste jako to bejvalo.

Ehmm - data dostupna treba i na mobilu????Misto HDD je NAS, ale sluzba, ktera umoznuje synchronizaci + zabezpeceni dat (= data jso na vice zarizenich + v cloudu + verzovani) - na to jeden HDD asi nestaci....