Náhrada za Asus HD7770

Dobrý den,Mám sestavu:Cpu G2020 2,9 GhzZK P8B75-M LX PLUSGK Asus HD7770Bohužel GK odešla do věčných lovišť. Chtěl bych koupit novou a potřeboval bych poradit. Uvažoval jsem nad ASUS GeForce GT 1030 PH-GT1030-O2GPředem děkuji za každou radu.

Odpovědi na otázku

Z hlediska nárustu výkonu si tedy o moc nepomůžeš...Kdejaká bazarová R9 270 atd. GT1030 výkonem porazí.

Děkuji za reakci. Nepotřebuju nějaký extra nárůst výkonu. Jen bych GK potřeboval nahradit novou. Bazar žádný nechci.

Vyplatí se třeba připlatit za RX 550 vzhledem k mému CPU?

k cemu ta grafika ma slouzit? pokud na internet a videa, tak staci ta 1030.

Na občasné hraní WOW,CS a třeba WOT

tam byt ten rozdil mel byt poznat. pokud ji zvladne ukrmit cpu. ale snad ano.

To je právě to co nevím. Co zvládne můj CPU.

Vzhledem k CPU je rozumné maximum právě ta RX550.RX 550 je výkonnější než 1030,ale dražší.http://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php