» Poradna » Notebooky

Nahrada za Aspire 3820TG

Zdravim pani,hladam nahradu za svoj dosluhujuci notebook Acer Aspire 3820TG (13.3'', i5-430M, 4GB RAM, 128GB SSD).V tejto oblasti sa vsak velmi neorientujem.Notebook sa bude pouzivat hlavne na kancelarsku pracu (Word, Excel s velkymi tabulkami a grafmi, Matlab). Chcel by som, aby mi notebook nejaky ten cas vydrzal podobne, ako moj doterajsi kus.Notebook sa bude denne prenasat, preto preferujem mensiu uhlopriecku (13-14'') a hmotnost. Ocenil by som dlhsiu vydrz na baterie (okolo 4-6 h, moze byt aj viac), rychly SSD disk (256 GB bude postacovat), asi 8 GB RAM (momentalne mam 4 GB a ked mam otvoreny prehliadac, Excel a Matlab, tak uz zacina byt pamate malo), pokial mozno co najlepsiu pripojitelnost (USB, RJ45, VGA, ...), ale uskromnim sa aj s nejakou reduciou.Za vsetky vase tipy budem vdacny.

Odpovědi na otázku

Zabudol som dodat budget.Na notebook mam vyhradenych cca 1000 EUR.