» Poradna » Programy

Náhrada za Adobe Reader ?

Zdravím,používám střídavě Win 8 a LinuxMint13.Do školy mám skripta v pdf, do kterých si chci přidávat poznámky apod.Ve Winech mi to v Adobe Reader X jde a zobrazí se mi i v Linuxu.Bohužel Linuxiová verze Adobe Reader to "nepodporuje" (prý je chybová).Tak jsem začal používat v linuxu Okular. Ten mi poznámky přidá, ale ve Winech nejdou zobrazit. ani když jsem si stáhnul KDE rozhraní s programem Okular na Winy.Nevíte někdo o programu, který je jak pro Win a linux a poznámky do pdf vloží pro oba OS ? Případně nevíte o programu, který poznámky psané v linuxu transformuje do obyčejného Adobe Readeru, tak at jsou ve Winech číst?

Odpovědi na otázku

Pokud vím, nově Libre Office umí editovat PDF.PrasatkoPee

Zkus se podívat na Foxit Reader, je pro Win. i Linux, ale jak je to s poznámkama nevím.

Libre Office : zkoušel jsem to v něm otevřít ...bohužel mi to nešlo, fromát a kódování se úplně rozhodilo.Foxit Reader: otevře, prohlíží, ale poznámky jsem nenašel...ještě něco jiného ?

PDF X-change viewer?

je i na linuxovou distribuci ? potrebuju hlavně na linux, at se mi změny projeví pak i na winu.