» Poradna » Programy

Náhrada skype

Mám nějaké problémy se Skype (občas se ozve hnusné zaškrčení, nevím proč) a už mě to štve. Nevíte někdo o něčem, čím by šel Skype nahradit? Chci vlastně jenom kecat s kámošem při hrají Starcraftu, nějaké konferenční hovory by sice byly fajn, ale nutné nejsou, volání na pevnou už vůbec ne. Jo Jeden člověk má veřejnou IP, zbytek je za NATem, ale všem jede Hamachi.Tak co, poradíte?

Odpovědi na otázku

Použitelný prográmek je TEAM SPEAKER. Je mnohem šetrnější k přenosu dat při volání. Přenos se vlastně spouští pohocí hlasové detekce. Jak někdo něco řekne, tak se to sepne. Jinka kvalitou přenosu zvuku se to nedá srovnávat se SKYPE. Můžete odzkoušet. Jinak nic jiného mě nenapadá.

u Team Speak , teda radsi vyuzívam klavesovou aktivaci mikrofonu, pac mam tendenci bejt u hrani dost sprostej, a lidicky na ts taky nemusi slyset vsechny nadavky , jinak kvalita prenosu TS se pri maximalni nastavene kvalite skypu uz celkem priblizuje, ale jeho velká výhoda je opravdu malé naroky na pripojení, da se s tim hrát AA a zároven kecat a i tak mít ping 150 (bez kecání 15-50) a to na pripojení 64/32

pouzi MSN messenger.. kvalitou zvuku je na tom asi najlepsie... ale konferencny hovor s nim neurobis.