» Poradna » Počítačové sítě

Náhrada routeru

Ahoj,odešel mi router Zyxel P-870hn-53b. Mám DSL internet od T-Mobilu. Nyní hledám náhradu.Našel jsem TP-LINK Archer VR2100.Lze použit ? Bude kompatibilní s tmobile přípojku? Díky

Odpovědi na otázku

Fungovat bude.Otazka je jestli gb porty a 5ghz vyuzijes, pokud ne vyhozene penize.

Právě kvůli tomuto jsem si ho vybral. Ano využiji. Vím, že parametry budu asi muset nastavit ručně, ale snad to pojede.

Pak běž do něj.

https://www.t-mobile.cz/podpora/caste-dotazy/-/re... Pokud modem zvládne ADSL/VDSL, tak kompatibilní bude, možná ale bude nutné nastavit parametry ručně.

Ahoj,Je to VDSL router zpětně kompatibilní s ADSL. Problém by neměl být.

Tak na co se ptáte, když všechno víte?

Chci se ujistit, jestli bude fungovat s tmobile připojkou.. nechci potom řešit vracení