» Poradna » Mobily

Náhrada notifikační LED pro SGS4mini

Zdravím,mám SGS4mini (4.2.2), který nemá notifikační LED. Potřebuji jí nějak nahradit. V úvahu připadá pouze podsvícení dotykových tlačítek nebo blesk. Ideální by byl efekt "dýchání" známý ze starých nokií. Pokud není možné "dýchání", moje představa je krátké (cca 25ms) bliknutí opakující se každých cca 5s. Už jsem vyzkoušel desítky applikací, ale žádná neumí, co potřebuji.Doplňující info:Systémové "Upozorňování bleskem" je nevyhovující.Custom ROM nepřipadá v úvahu.Dal bych přednost řešení bez rootu. (není podmínkou)Máte nějaké nápady?

Odpovědi na otázku

prište nebrat KOREYchinu

Co třeba tuto aplikaci, nemám s ní zkušenosti. Mám SG S5mini a ten led má. https://play.google.com/store/apps/details

ta zapina displej

Aby ti svítili tlačítka nejde, jedině ROOTMě funguje : https://play.google.com/store/apps/details

to je asi app na ovladani LED, kterou nemam, ze?btw. kdyz udelam root, tak stejne nevim jakou app

gravity box a pohrej si s heads up notifikacemi,sice se ti zapne display ale head up časovač si můžeš nastavit podle sebe,dobu zobrazeni notifikace taky,styl opakovaní taky+můžeš určit obecně ktere notifikace se maji vlastně zobrazovat.V gravityboxu je ovšem i volba NOTIFIKACE PODSVICENIM Tlačitek,moje zkušenost je že to ale nefungovalo na každem telefonu,na většině modelů kde jsem to nastavoval ano,na některych nikoliv.