» Poradna » Notebooky

Náhrada Lenova R61 :-)

Zdravím,vypadá to, že nadešel čas se podívat po něčem novějším...Chtěl bych dodržet : 14 palec, mat nebo antireflex, malinko lepší grafiku, min. 16 GB a 256 SSD +1TB klasiku, nebo alespoň 512 SSD a trochu solidní zvukovku...Takže mne spousta lidí láme do E14, další spousta do 480ky...Nechtěl bych jít moc přes 35-37tis...díky za názorPetr

Odpovědi na otázku

u notebooků nemá obecně moc smysl řešit zvukovku. Nějaká tam prostě bude integrovaná, pro hifisty to nikdy nebude - koneckonců je to notebook, ne náhrada desktopu ani hifi receiveru.

Jestli je dost důležitý zvuk - Bang & Olufsen se 2 reproduktory

případně (nevím, na co chce "lepší grafiku"):https://www.hpmarket.cz/productOpt.asp

Zvukovou kartu řeš externě.

Klidně T490. Akorát mám jen integrovanou grafiku. Nebo P53s, ale to je drahé.