» Poradna » Programy

Nahrada DVD Shrink - jiz dale nevyvijen

Jaka je nejlepsi nahrada DVD Shrink, ale hlavne jednoducha na obsluhu?

Odpovědi na otázku

Primárně bych se zeptal,proč jej nahrazovat ?

to:Scum - správná odpověď. Je jednoduchý, a ještě mně ve štichu nenechal.

ani mě ne...

Najlepšia náhrada za DVD Shrink je DVD Shrink Neviem, prečo vôbec zháňate nejakú náhradu.

pokud jde jen o zmenšení tak EasyDvdClone - proti Shrinku je asi 10x rychlejší

Tento program je zbytecny. Mozna je rychlejsi nez stary Shrink, ale kvalita obrazu pri kompresi bude horsi nez u Shrinka s hloubkovou analyzou. Tak si vyber.

DVD Shrink je stale nejlepsi freeware transcoder s hloubkovou analyzou, dokonce je lepsi nez vetsina placenych podobnych programu. Nastupce dvd shrink je Nero Recode, ktery je rychlejsi ale take placeny. Na odborne zamerenych webech se obecne bere jako nejlepsi transcoder prave Nero Recode a dvd shrink. Rychly a kvalitni je CloneDVD, ale nema takovou kvalitu obrazu pri vyssim stupni komprese. Hodne kvalitni byl drive Pinnacle instant copy, ovsem dnes uz nestaci a je dost nestabilni jako vetsina veci od Pinnacle. Zkusil sem take Intervideo dvd copy, ale horsi vec snad uz neni. Nestabilni, spatne pracujici bloated software jako dalsi soft od teto firmy. Takze pokud chces freeware zustan u shrinka a stahni k nemu jeste utilitku RipIt4Me. Pokud chces placeny a nejkvalitnejsi, stahni Nero Recode, CloneDVD a AnyDVD.

Dik.Tak by mely vypadat diskuse zde na ZIVE.Najdi si carodejku a vyraz na slet.

Přidám se: Shrink je program na převod mezi různými formáty obrazu?Sorry za laický dotaz.

To zrovna ne. Shrink slouží k tomu, aby se filmové DVD (asi 8 GB) vešlo na běžné 4,3 GB DVD. Zvládá i některé druhy ochran, ale je dobré mít puštěný DVD Region CSS Free (nikomu to nevnucuju, ale já to tak používám). Na převody formátů se mi velmi osvědčil WinAvi, který mi ale dítě vyhodilo a nahradilo programem Xilisoft Video Converter. Stinnou stránkou těchto prográmků je, že nejsou tak docela free ...

Mě Shrink taky ještě nezklamal, jen se zeptám k čemu je dobrá utilitka RipIt4Me?

Nazval by som to nadstavba nad klasickým DVD Decrypterom - pomocou nej stiahnete s DVD Decrypterom aj DVD s najnovšími ochranami na disk, potom to pomocou FixVTS odstráni tieto ochrany a DVD Shrinkom upravíte na 4,7GB DVD,

Super program.Natahnu video do PC a nemusím trápit mechaniku při přehravani.Ale je pravda,že už si s něčím neporadil.Tak potom DVD Fab Decrypter a nebo Clone DVD.

DVD fab,DVD.Rebuilder.Professional+cce.