» Poradna » Ostatní

Náhrada diody KY 719

Zdravím všechny,poškodily se mi usměrňovací diody KY719 a nové nemůžu sehnat. Nevěděl by někdo jakýma diodami by šlo nahradit.Díky za odpověď.J.Ch.

Odpovědi na otázku

Jakoukoliv jinou, která snese stejný proud a napětí v závěrném směru. Katalog za tebe nikdo prohledávat nebude

Díky, musím najít nějaký katalog.

Nemusíš Parametry KY719 najdeš snadno na google a potom v některém eshopu se součástkami hledáš podle parametrů. V podstatě tě nezajímá nic jiného, než maximální proud, který musí být stejný nebo vyšší, než u KY719 a napětí v závěrném směru, které taky musí být stejné nebo vyšší, než u KY719.

Řada KY 715 - 719 jsou (byly) 20A diody, napětí po 100V nahoru od KY715.

Tak už ví, co má hledat Pěkné kousky to byly, taky jsem tuhle řadu kdysi v něčem používal.