» Poradna » Web a internet

Náhodně vyskakující okna

Dobrý den.Rád bych se zeptal jestli má někdo stejný nebo už vyřešený problém. Když jsem na Internetu nebo na Steamu tak se mi prohlížeč Google a ostatní (či Steam) vyhazuje různé okna s Bannery na Různé kasína a Internetové obchody,hry. Myslel jsem si že je chyba v prohlížeči tak jsem nainstaloval FireFox a měl ten samý problém Děkuji za pomoc.PS:tento problém se začal vyskytovat při Aktualizaci na Win. 8.1.Počítač OS:Win 8.1CPU: AMD DualCore E1-1200GPU: AMD radeon HD 7310Ram :4 GB

Odpovědi na otázku

Asi bych to řešil jako breberky v OS.http://abload.de/img/snap7129bejqj.pngnormální to není a nikde na žádné instalaci to nepozoruji.

příčinou je bordel v OSprojeď PC nějakým online scanem, třeba od Esetu