Náhodné reštartovanie PC pri hraní

Zdravím, mám takýto problém. Keď hrám Witchera 3 tak sa mi náhodne reštartne pc. Niekedy to spravi už len po načítani hry po niekolkych minutach a niekedy to nespravilo ani po hodine hrania. Moze to byt zdroj alebo windows alebo nieco ine ? moja zostava: Operačný systém Windows 7 Ultimate 64-bit SP1 CPU Intel Core i5 3570K @ 3.40GHz 33 °C Ivy Bridge 22nm technológia RAM 8,00GB Single-kanál DDR3 @ 686MHz (10-10-10-27) Základná doska ASUSTeK COMPUTER INC. Z77-A (LGA1155) 26 °C Grafická karta SyncMaster (1920x1080@60Hz) SAMSUNG (1920x1080@60Hz) 3071MB NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB (ASUStek Computer Inc) 34 °C Úložisko 119GB ADATA SU800 ATA Device (SSD) 30 °C 465GB Western Digital WDC WD5000AAKS-75V0A0 ATA Device (SATA) 32 °C Optické jednotky Žiadne optické jednotky Audio NVIDIA High Definition Audio

Odpovědi na otázku

1) testoval jsi to s legálními Windows a legálními hrami?2) jaký je tam zdroj? Údaj ve wattech nestačí - pokud nevíš přesný model, nasdílej fotku štítku3) je to stabilní ve Furmarku a OCCT?

no win nelegalny ani hra. Zdroj je Corsair CX600... a prave som stiahol Furmark.. pustil test a po par sekundach restartlo Pc :/

Tak,ze je asi slsby zdroj.

Slaby.(oprava)

Nie je nelegálny alebo je nelegálny? Tá veta nejako nedáva zmysel

Zdar....ty teploty to chce měřit při zátěži.

jedina vyssia teplota bola na grafike a to ked som pustil furmark tak ho restartlo uz ked sa zohriala na 53 stupnov ale zaujimave ze niekedy som hral aj hodinu a nic

Moze to byt aj VGA aj RAM, Nutne spravit diagnostiku obvyklym sposobom.

no diagnostiku som nerobil. ako na to ?

RAM napr. cez HBCD, GK cez furemark, na CPU je plno záťažových testov

Ty teploty asi nebudou při hraní W3 že ne? Takto je to informace k ničemu, když sem napíšeš teploty v klidovém stavu.Z toho co popisuješ to vypadá na 3 možnosti.1. něco se přehřívá2. něco si bere víc než dokáže zdroj dát3. vadná nějaká komponentaVíc ti asi nikdo neporadí bez diagnostiky a bez informací o teplotách a podobně při zátěži.Minimálně bych zkusil chod i zaklínače bez nataktovaného procesoru a vším s tím spojeným.

ako som pisal vyssie .. pustil som furemark a asi po minute restartlo pc a teplota grafiky bola 58 stupnov. ostatny hw bol pod 50