» Poradna » Programy

"Náhled" zvuku

Mám jeden dotaz týkající se součásti aplikace MS Windows Media Player 9 Series. Když máte nainstalovaný WMP9 a kliknete jednou na nějaký mediální soubor, teď myslím zvuk, po chvilce se se vám nalevo pod informacemi o souboru zobrazí mini přehrávač, kde si kliknutím na ikonu play můžete poslechnout označený soubor. Je to pro někoho možná užitečná funkce, ale já už jsem chvílemi v silném rozrušení jenom kvůli této zhovadilosti zamýšlel přejít na Linux. Chci se zeptat, jestli někdo nevíte, jak by se, pravděpodobně pomocí úpravy registru dal tento miniplayer vymazat, nebo, jestli má někde v registru udanou hodnotu, která říká, u kterých přípon souborů to bude dělat, tak ty přípony smazat. Nic takového jsem ale nenašel. Díky předem za radu, už jsem opravdu zoufalý. Jen, kdyby to k tomu někoho třeba zajímalo, mám AMD Ath. XP 2200+(266,1800), 512/333 V-DATA, GeF4MX440(128, AGP8x), SB Live 1024, 30GB Maxtor 7200 rpm, DVD Toshiba, CD-RW Teac, Win2000 prof. SP4...
postamble();

Odpovědi na otázku

A co zakazat zobrazovani jako www stranku?

Mno a jak se to ve windows 2000 dělá? Totiž to, pane chytrej, nejsou Windows 98 nebo ME, tam je aktive desktop pro všechny složky vyjma plochy zaplej imrvére bez možnosti vypnutí. Ale, jestli víte, jak se dá vypnout, rád se přiučím...
postamble();

Beru zpět, pokorně přiznávám, že to, leč trochu neohrabaně, jde. Nicméně to aleneřeší můj problém, zmizí totiž i celý levý panel který je docela užitečný (velikosti souborů, info o souborech atd.).
postamble();