» Poradna » Mobily

Náhled ve stavovem radku

Ahoj, již nějakou dobu se snažím přijít, jak zabránit náhledům zpráv po stažení lišty. Jde mi o to, že mám např. zablokovaný přístup do aplikace WhatsApp, ale když mi přijde zpráva, po stažení lišty je text zprávy přístupný. Je možné to nastavit tak, aby texty zpráv byly k přečtení až v dané aplikaci, nikoliv v náhledu?

Odpovědi na otázku

A do nastavení WhatsApp ses podívat zkoušel?

Zakázané vše oznameni...žádná zvuková a vizuální ale vždy při příchozí nové zprávy opět aktivováno na zobrazení...nevím proč...v nastavení whatsappu mám zakázana vyskakovací okna a vše..

Tak to zakaž ještě v nastavení správce aplikací nastavení androidu

To jsem mu psal před půlhodinou. Jenže mezitím sem dal stejný dotaz znovu. To je škoda času.

V Nastavení-Správa aplikací-WhatsApp-Oznámení máš Zobrazit oznámení zakázané?

Zakazal jsem všude vše ale když přijde nová zpráva tak se aktivuje opět zobrazeni...vyple jak v nastaveni telefonu tak i v nastaveni aplikace. Děkuji za další rady

Jediné co funguje když zakazu úplně celý whatsapp tak se to neaktivuje ale to už zase nevidím jestli někdo psal nebo ne?😕